.

Witamy na naszym portalu informacji gospodarczej, gdzie znajdziesz katalog polskich firm.

Zapraszamy do korzystania ze zgromadzonych danych o przedsiębiorcach i firmach w Polsce. Nasz portal daje możliwość znalezienia ciekawych ofert gospodarczych i ma na celu promowanie współpracy w zakresie handlu krajowego i międzynarodowego.

Główne sekcje naszych prezentacji online obejmują takie kategorie jak: Dom i ogród, Biuro, Artykuły codziennego użytku, Żywność, Przemysł, Budownictwo, Naprawy, Maszyny i urządzenia, Motoryzacja, Transport, Medycyna, Handel, Usługi, Towary ekskluzywne, turystyka i rolnictwo.

Podawane przez nas informacje mają charakter komercyjny i są przeznaczone dla firm i firm. Odbiorcami naszych komunikatów Reklama Polskie firmy to głównie przedsiębiorcy z Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Gruzji, Armenii, a także krajów UE: Belgii, Francji, Holandii, Luksemburga, Niemiec, Włoch, Danii, Irlandii , Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Finlandii, Szwecji, Czechach, Cyprze, Estonii, Litwie, Łotwie, Malcie, Polsce, Słowacji, Słowenii, Węgrzech, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji i innych krajach, w których popyt na towarów i produktów rośnie z każdym rokiem. Promując polskie firmy w Rosji, dążymy do stworzenia warunków do eksportu polskich towarów do krajów WNP.

Nasza oferta jako jedyna gwarantuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach dzięki ich optymalizacji (dobór słów kluczowych i hierarchia).

Korzyści, których możesz oczekiwać współpracując z nami:

Cała nasza praca jest wykonywana jako niezależne strony internetowe, co oznacza, że ​​jesteś niezależną stroną internetową, łatwo dostępną i odnajdywaną w wyszukiwarkach poprzez wpisanie odpowiednio dobranych słów kluczowych.

Prezentacje są w pełni indeksowane przez wyszukiwarki i zajmują czołowe pozycje pod względem prawidłowo użytych słów kluczowych (dobór słów kluczowych w porozumieniu z klientem).

Podczas współpracy zapewniamy bezpłatne aktualizacje projektu. Zależy nam, aby oferta dla potencjalnych odbiorców z Europy Wschodniej lub Zachodniej była stale rozwijana i ulepszana.

Informacja o nadchodzącej dostawie umieszczana jest w najpopularniejszych katalogach portalu lub innych stron giełdowych w formie linku. Wymiana linków odbywa się tylko z portalami, które posiadają bardzo wysoki Titz i PageRank, co gwarantuje wyższą pozycję zgłoszenia w wyszukiwarkach.

Utworzyliśmy dla Ciebie konta w portalu Google, gdzie możesz w pełni śledzić ruch odwiedzin landing page w ramach Google Analytics. Dzięki temu nasi klienci mogą samodzielnie sprawdzać dzienne statystyki swojego serwisu.

W przypadku dynamicznych grafik, takich jak filmy, prezentacje są połączone z kontami youtube.com, uwalniając witrynę od ciężkich grafik. Wykorzystanie tych materiałów pozytywnie wpłynie na atrakcyjność Twojej oferty. Tłumaczenia tekstów i opisów meta tagów wykonują wyspecjalizowani pracownicy z Rosji, Ukrainy i Polski, co jest gwarancją poprawności tłumaczeń, poprawnej składni zdań itp. Możesz połączyć informacje w prezentacjach ze swoimi stronami internetowymi. Zaufały nam już tysiące przedsiębiorców, zaufaj i Ty! Dołącz do grona naszych klientów i zrób krok do przodu w swojej firmie, rozwijaj ją i poszerzaj listę kontaktów na nowe poziomy krajowe i międzynarodowe! Jak rozpocząć z nami współpracę? To proste. Odwiedź aktru.pl - dostawa online i skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie i zaproponują najlepsze rozwiązanie dla potrzeb związanych ze współpracą z naszą firmą. Przykłady zrealizowanych projektów prezentacji online: www.abakus.polfirms.ru www.artshobby.polfirms.ru www.bosma.polfirms.ru www.elint.polfirms.ru www.kompensatory.polfirms.ru www.protect-vehicle.polfirms.ru www.risca.polfirms.ru www.unidelta.polfirms.ru www.zalchem.polfirms.ru.

UWAGA!!Wszystkie przekazane nam materiały graficzne i tekstowe muszą być niezależne od praw autorskich innych osób i muszą stanowić wyłączną własność zleceniodawcy, w przypadku dostarczenia nam materiałów chronionych prawami autorskimi innych osób, wyłączną odpowiedzialność za ich transmisję i wykorzystanie w dostawa.

Szukasz klientów ze Wschodu?

W naszym katalogu możesz szybko i łatwo skontaktować się z setkami tysięcy odbiorców z Europy Wschodniej. Pokaż się z najlepszej strony!

Potrzebujesz polskich towarów/usług?

W naszym katalogu znajduje się niezliczona ilość polskich firm, które oferują produkty najwyższej jakości oraz zapewniają najwyższy poziom obsługi.

Polecane firmy

Robert Andrzej Burzyński
Robert Andrzej Burzyński
www.funeralne.polfirms.ru
FORMA PRODUKCJI MEBLI
FORMA PRODUKCJI MEBLI
www.forma.polfirms
Top.Mail.Ru