Firma Aktru została założona w 2005 roku 25 marca. Naszą główną działalnością jest reklama polskich firm i firm w Internecie w cyrylicy wschodniej. Europie, gdzie jest bardzo mało informacji o Polsce i działalności polskich firm. Tak więc w tej chwili współpracujemy z ponad 2000 klientami z Polski, których działalność z powodzeniem pokazujemy w Internecie w Europie Wschodniej.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów specjalizujących się w marketingu, prezentacjach internetowych, tworzeniu stron internetowych, tłumaczeniu na język angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, francuski, hiszpański i polski. Wielu członków naszego zespołu posługuje się rosyjskim i ukraińskim jako językiem ojczystym.

Sprostamy oczekiwaniom rynku wschodniego - przedsiębiorców, producentów, dealerów i importerów z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Litwy, Estonii i innych krajów WNP. Stworzyliśmy wygodne katalogi informacyjne, w których publikowaliśmy i nadal publikujemy informacje o polskich firmach, gospodarstwach rolnych, urzędach i miejscach turystycznych. W ten sposób staramy się przekazywać informacje potencjalnym partnerom, naszym klientom.

W jednym z naszych trzech katalogów (Polturizm/Polagro/Polfirms) możesz umieścić informacje o swojej firmie, firmie, biurze, obiekcie turystycznym w języku rosyjskim, ukraińskim i innych językach obcych w ciekawej formie wykresowo-tekstowej . Nasze prezentacje online są hostowane na rosyjskich, ukraińskich i europejskich subdomenach, co czyni je jeszcze bardziej efektywnymi. Oprócz materiału tekstowego zapewniamy również możliwość umieszczenia materiału graficznego (foto, wideo, animacja itp.) na prezentacjach dla naszych klientów. W rezultacie otrzymujesz pełnoprawną, dynamiczną i interaktywną mini-stronę! Który nie tylko cieszy oko, ale też zaskakuje efektami i pozycją w wyszukiwarkach!

Oferujemy również reklamę internetową polskich firm w Internecie Europy Zachodniej! Nasza zachodnioeuropejska oferta reklamy online obejmuje tłumaczenie prezentacji na język niemiecki i angielski lub inne języki europejskie. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, szczegółowe informacje znajdziesz na naszej oficjalnej stronie internetowej.www.aktru.pl.

Szukasz klientów na Wschodzie?

Nasz portal i katalog pomogą Ci szybko i sprawnie znaleźć klientów i partnerów z Europy Wschodniej. Pokaż się z najlepszej strony!

Potrzebujesz polskich towarów/usług?

Nasz katalog to ogromna baza polskich firm oferujących towary i usługi wysokiej jakości.

Top.Mail.Ru